اخبار

هشدار به تهران در روز هوای پاک

دکتر حسن اصیلیان، معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت، در نشست خبری ویژه هوای پاک در چهارشنبه هفته گذشته و در حضور خبرنگاران، دکتر محمدباقر صدوق، مدیر کل سازمان حفاظت محیط زیست استان تهران را به عنوان اعلام کننده وضعیت اضطراری هوا ، معرفی کرد.
این در حالی است که محمد باقر صدوق، طی 48 ساعت گذشته به دلایل نامعلوم ، تماس های تلفنی را بی پاسخ گذاشته و در مراسم ویژه روز هوای پاک نیز حضور نیافت .

مهندس وحدتی : وظیفه رسانه ها پرسش عدم اطلاع رسانی وضع هوا نیست !
مسئول دبیرخانه کمیته اجرایی کاهش آلودگی هوای تهران نیز در گفت و گو با خبرگزاری سبزپرس ، وضعیت هشدار امروز هوای تهران را تکذیب کرد و گفت: این وضعیت تنها در  چند ایستگاه پیش آمده است . اگر آلاینده ها به میزانی باشد که بر تمامی شهر تهران وضعیت بحرانی حاکم شود ، اعلام خواهیم کرد.
مهندس امیر فاتح وحدتی در انتقاد از عملکرد رسانه ها گفت : وظیفه رسانه، پرسش از ما درباره علت عدم اطلاع رسانی در وضعیت بحرانی نیست . وظیفه رسانه آموزش به مردم برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و عدم استفاده از خودروهای شخصی است.
گفتنی است مهندس وحدتی در حالی از این وظیفه رسانه ها سخن می گفت که وضعیت مترو و ساماندهی ناوگان حمل و نقل شهری همچنان در پرده ابهام است و شهروندان ساعت ها برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در سطح شهر سرگردانند.

منبع: پايگاه اطلاع رساني سبزپرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا